KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal

KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal

€2 446.34
Op voorraad
p233

grootte: 15*15*15
Fiber Type: Single Mode
Item Lengte: 1m
Connector Type: Hybrid
Merknaam: komshine
Compatibel: TP-link,D-Link
Modelnummer: QX50-MS2
Wavelength: 850/1300/1310/1550nm
Dynamic Range: 21/19/30/28dB
Event Dead Zone: 1.8m
Attenuation Dead Zone: 9m
Software: OTDR Traces Manager
Memory Card: 8G,>10,000 traces memory
USB: Yes
VFL: NO
Connector: SC,FC,LC/UPC (APC customized)
Warranty: 1 year

  • KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB High Dynamic Range OTDR Meter voor SM & MM Vezels
    Product introductie
    * Schepen in 24 Uur via Fedex express *
    * Kom met FC + SC + LC Adapters *
    * Engels + Spaans Talen *
    * Testresultaten Analyze softeware *
    Kenmerken: Toepasselijk fiber: SM & MM Golflengte: 850/1300/1310/1550nm Tot 21/19/30/28dB Hoge Dynamische Bereik Afstand Bereik: 4,8, 16,32, 64,128,256 km Puls met: 10,30, 80,160,320,640, 1280,5120, 1024ns 5.7 inch TFT-LCD (touch screen) USB interfaces, het ondersteunen van USB stick en printer en directe kabel downloaden naar PC via ActiveSync Geheugen capaciteit> 800 sporen Ingebouwde lithium batterij met hoge capaciteit voor meer dan 8 uur levensduur Display: Kleur LCD Een jaar Garantie
    Specificaties: Model = QX50-MS2 Golflengte (nm) = 850/1300/1310/1550 Dynamisch bereik (dB) = 21/19/30/28 Pulsbreedte (ns) = 5,20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240,20480 Display 5.7 inch TFT LCD touch screen Event blinde zone (m) = 1.8 Demping blinde zone (m) = 9 Lineariteit (dB/dB) = ± 05 dB/dB Verlies drempel (dB) = 0.05 Verlies resolutie verhouding (dB) = 0.01 Sampling resolutie ratio (m) = 0.125-8 Bemonstering punt = 32 k Afstand onzekerheid (m) = ± (1 m + 5 × 10 -5 × Afstand + sampling interval) Afstand scope (km) = 0.3 to180 Geheugen capaciteit van trace = Sd-kaart (8g),> 10000 stuks Duur van meting = Gedefinieerd door gebruiker; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1 min, 2 min, en 3 min zijn selecteerbaar Optische interface = FC/UPC + SC/UPC + LC/UPC Data interface = USB interface, sd-kaart interface Visual Fault Locator = GEEN Voeding = Lithium batterij; doorwerken duur ≥ 8 uur Garantie periode = 12 maanden

    Tags: Goedkoop KOMSHINE QX50 MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal, Hoge Kwaliteit KOMSHINE QX50-MS2 850/1300/1310/1550nm, 21/19/30/28dB voor SM & MM Vezels met Engels en Spaans taal, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

  • Recensies (0)

    Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten